ترجمه

ترجمه

از دنیا یاد بگیرید تا بتوانید در کلاس جهانی حرکت کنید!

می‌توانید هم‌اکنون از خدمات ترجمه‌ی کلمه پزی استفاده کنید!

از دنیا یاد بگیرید!

درباره بسته‌های ترجمه

از دنیا یاد بگیرید!

دنیا همیشه مملوء از اندیشه‌هایی است که ارزش به اشتراک گذاشتن را دارند. برای اینکه بتوانیم این اندیشه‌ها را درک کنیم باید آنها را ترجمه کنیم.

ترجمه کمک می‌کند بفهمیم که چگونه می‌توانیم دنیا را جای بهتری برای زندگی کنیم و چگونه ایده‌های‌مان را عملی کنیم و از فرصت‌های به وجود آمده استفاده کنیم.

اغلب کسب‌وکارها از محتوای دیگران بهره می‌برند و تلاش می‌کنند ایده‌های ارزشمند را به اشتراک بگذارند و برای مخاطبان‌شان ارزش‌های بیشتری خلق کنند.

تیم کلمه پزی آماده است تمامی سفارش‌های ترجمه شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد و شما را از بروزترین دستاوردهای دنیا باخبر کند.

تمامی بسته‌های ترجمه به صورت کلمه‌ای محاسبه خواهند شد و طبق سفارش شما انجام می‌شوند.

ویژگی‌های بسته‌های ترجمه

محتوای روان و حرفه‌ای!

ارائه سفارشی

کلمه پزی متن‌های آماده شده را در هر فرمتی که شما بخواهید تحویل خواهد داد. نگران فرمت‌های موجود نباشید.

ویرایش حرفه‌ای

تیم حرفه‌ای کلمه‌پزی برای تمامی محتواهای شما ویرایش‌ حرفه‌ای را انجام خواهد داد و شما می‌توانید از کیفیت متن‌ها اطمینان حاصل کنید.

پس از خرید بسته‌های ترجمه چه چیزهایی را دریافت می‌کنید؟

متن حرفه‌ای

پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و ترتیبی برای ارائه خدمات تعیین خواهند کرد. می‌توانید روند کار را هر روز بررسی کنید و دائما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا نتایج درخشان آرام آرام رخ دهند.

چک لیست و باشگاه مشتریان

به همراه دریافت سفارش‌تان، چند چک لیست تضمین کیفیت ارائه خواهند شد که نشان می‌دهند خدمات ما دارای چه ویژگی‌ها و مشخصه‌هایی است. همچنین یک ماه عضویت باشگاه مشتریان برای رشد کسب‌وکارتان تقدیم شما می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه

تمامی مشتریان کلمه پزی پس از ثبت سفارش شامل ضمانت بازگشت وجه هستند. اگر پس از تحویل خدمات از کار ما راضی نبودید، کلمه پزی تمامی مبلغ پرداختی را بدون هیچ پرسشی طی یک الی دو روز کاری به شما برگشت خواهد داد.

قیمت بسته‌های ترجمه

طرح برکه

سفارش دهید
تومان89/کلمه
  • 30 تا 90 هزار کلمه
  • تحویل سفارشی

طرح چشمه

سفارش دهید
تومان99/کلمه
  • 1000 تا 30 هزار کلمه
  • تحویل سفارشی

خرید بدون ریسک چیست؟

کلمه پزی تضمین می‌کند در صورت نارضایتی شما از خدمات ما، کل مبلغ پرداختی بدون هیچ پرسشی به شما برخواهد گشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد خریدهای بدون ریسک به صفحه ضمانت بازگشت وجه مراجعه کنید.

سفارش ترجمه

لطفا برای سفارش‌ ترجمه فرم زیر را به دقت پر کرده و اطلاعات لازم را وارد کنید. توجه کنید که پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
ترندهای اجتماعی ۲۰۲۱
فرصت‌های اجتماعی را بهتر کشف کنید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
پیمایش به بالا
× پشتیبانی آنلاین