سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا در کلمه‌پزی بسیار ساده است. ما بسته‌های متنوعی داریم که طبق نیاز مشتریان و تجربه حرفه‌ای ما تدوین شده‌اند. هر کدام طیف مختلفی از نیازها را پوشش می‌دهند و به شما کمک می‌کنند بهترین گزینه را برای شروع بازاریابی و تولید محتوا انتخاب کنید.

چرا باید کلمه‌پزی را انتخاب کنید؟

کلمه‌پزی کیفیت محتواهای تولید شده را تضمین می‌کند. ما به همراه هر محتوا یک چک لیست تضمین کیفیت به شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید روی جزئیات محتواهای خود کنترل داشته باشید. همچنین تمامی روند بازاریابی و تولید محتوا توسط تیم کلمه‌پزی برای هر مشتری سفارشی سازی شده و نیازهای خاص هر کسب‌وکار مد نظر قرار می‌گیرند.

بسته‌های پیشنهادی

بسته اقتصادی

این بسته شامل تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد ساختار محتوا و تولید 5 عدد محتوای برجسته است. بسته اقتصادی مناسب کسانی است که می‌خواهند وبسایت خود را آپدیت نگه دارند. همین الان سفارش دهید.

بسته ابتدایی

این بسته شامل یک محتوای ساده و کاربردی است. اگر فکر می‌کنید برای سفارش‌های بزرگ خیلی زود است، می‌توانید سرعت خودتان را کاهش دهید و به آرامی رشد کنید. همین الان می‌توانید یک محتوای ساده سفارش دهید.

بسته ویژه

این بسته شامل تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد ساختار محتوا، تحلیل رقبا و تولید 5 عدد محتوای آسمان خراش است. با محتواهای آسمان خراش به سرعت در صفحه اول گوگل قرار می‌گیرید. همین الان سفارش دهید.

بسته انحصاری

این بسته شامل محتواهای سفارشی سازی شده، تحقیقات کلمات کلیدی و رقبا و پیشنهادهای بازاریابی محتوا است. اگر می‌خواهید بسته سفارشی خودتان را بسازید و جزئیات را با دقت زیر نظر داشته باشید، همین الان سفارش دهید.

تحقیق کلمات کلیدی

تیم حرفه‌ای کلمه‌پزی برای تمامی محتواهای شما تحقیق کلمات کلیدی را با ابزارهای مدرن انجام می‌دهد.

لیست تضمین کیفیت

کلمه‌پزی کیفیت محتواهای ارائه شده را تضمین می‌کند و یک چک لیست تضمین کیفیت به شما ارائه خواهد کرد.

محتوای ویژه

متخصصان ما می‌توانند محتواهای سفارشی سازی شده ای را مطابق با نیازها و خواسته‌های شما ارائه دهند.

چگونه سفارش تولید محتوا ثبت کنم؟

یکی از بسته‌های با کـیفیت ما را تهیه کـنید!

اگر قصد دارید همکاری خودتان را با ما شروع کنید و از خدمات با کیفیت ما بهره‌مند شوید، پیشنهاد می‌کنیم همین الان یک بسته ساده و با کیفیت را خریداری کنید. در بسته‌های ساده تنها یک محتوا ارائه می‌دهیم اما جزئیات هر محتوا را می‌توانید به دقت انتخاب کنید.

محتوای آسمان خراش

 

۱ عدد محتوا

۲۵۰۰ کلمه

تحقیق کلمات کلیدی

سئو شده

تحویل سفارشی

۱۹۹ هزار تومان

محتوای حرفه‌ای

 

۱ عدد محتوا

۱۵۰۰ کلمه

تحقیق کلمات کلیدی

سئو شده

تحویل سفارشی

۱۱۹ هزار تومان

محتوای ساده

 

۱ عدد محتوا

۱۰۰۰ کلمه

تحقیق کلمات کلیدی

سئو شده

تحویل سفارشی

۷۹ هزار تومان

مشتریان خوشحال کلمه‌پزی

همین الان می‌توانید یکی از مشتریان خوشحال کلمه پزی باشید و کسب‌وکار خودتان را گسترش دهید! جذب مشتریان را شروع کنید.

امکـانات عالی کلمه‌پزی

باشگاه مشتریان

ما هر روز در باشگاه مشتریان کلمه‌پزی مطالب و دوره‌های آموزشی بی‌نظیری را منتشر می‌کنیم که به رشد کسب‌وکار شما کمک می‌کند. همچنین می‌توانید از انجمن‌های تخصصی ما در این باشگاه استفاده کنید و کسب‌وکارتان را گسترش دهید.

چک لیست کیفیت

کلمه‌پزی دقیق و منظم است. تمامی کارهایی که انجام می‌دهیم براساس چک لیست‌های مدونی که برای هر مشتری سفارشی شده است، ارائه خواهند شد. شما هم می‌توانید چک لیست محتوای خودتان را داشته باشید!

پنل تخصصی مشتریان

تمامی مشتریان ما یک پنل تخصصی با آمار و داده‌های اختصاصی دارند که به آنها کمک می‌کند، سفارش‌های خود را پیگیری و از نتایج آن اطمینان حاصل کنند. می‌توانید به راحتی مدیریت محتواهای‌تان را به ما بسپارید.

به بالای صفحه بردن