سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا در کلمه‌پزی بسیار ساده است. تمامی محتواهایی که در کلمه‌پزی سفارش می‌دهید با نرخ ثابت کلمه‌ای 100 تومان محاسبه می‌شوند و هیچ هزینه پنهانی ندارند. سفارش محتوا در کلمه‌پزی شامل تحقیق کلمات کلیدی، رعایت استانداردهای سئو، تحویل سفارشی و تضمین کیفیت است و همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه می‌شود.

چرا باید کلمه‌پزی را انتخاب کنید؟

کلمه‌پزی کیفیت محتواهای تولید شده را تضمین می‌کند. ما به همراه هر محتوا یک چک لیست تضمین کیفیت به شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید روی جزئیات محتواهای خود کنترل داشته باشید. همچنین تمامی روند بازاریابی و تولید محتوا توسط تیم کلمه‌پزی برای هر مشتری سفارشی سازی شده و نیازهای خاص هر کسب‌وکار مد نظر قرار می‌گیرند.

ثبت سفارش تولید محتوا

لطفا برای سفارش محتوا فرم زیر را به دقت پر کرده و اطلاعات لازم را وارد کنید. توجه کنید که پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تحقیق کلمات کلیدی

تیم حرفه‌ای کلمه‌پزی برای تمامی محتواهای شما تحقیق کلمات کلیدی را با ابزارهای مدرن انجام می‌دهد.

لیست تضمین کیفیت

کلمه‌پزی کیفیت محتواهای ارائه شده را تضمین می‌کند و یک چک لیست تضمین کیفیت به شما ارائه خواهد کرد.

محتوای ویژه

متخصصان ما می‌توانند محتواهای سفارشی سازی شده ای را مطابق با نیازها و خواسته‌های شما ارائه دهند.

چگونه سفارش تولید محتوا ثبت کنم؟

اینفوگرافیک فرآیند تولید محتوا

فرآیند تولید محتوا

ویژگی‌های لیست تضمین کیفیت

تدوین و ارائه مراحل کار

سفارشی سازی چک لیست

تحویل به همراه محتوا

ارائه راهکارهای بازاریابی

درباره لیست تضمین کیفیت

قدرت خواسته‌هایتان را چند برابر کنید!

چک لیست اغلب به وجود آمده اند تا به ما یادآوری کنند که باید چه کارهایی انجام دهید و چگونه پروژه‌هایمان را نظم ببخشیم. کلمه پزی بر این باور است که نظم بنیادی‌ترین ارزشی است که می‌توان برای رسیدن به موفقیت‌های پایدار از آن بهره جست.
البته نظم به معنای قالب بندی کردن همه چیز نیست. ما خلاقیت را نیز تشویق می‌کنیم و از شما می‌خواهیم اگر با قالب‌های پیش فرض ما موافق نبودید حتما قالب و ایده‌های خودتان را پیاده سازی کنید تا قدرت بازاریابی را دریابید.

نمونه چک لیست تضمین کیفیت

ویژگی‌های سفارش محتوا

 محتوای سفارشی سازی شده طبق نیاز شما

نگارش حرفه‌ای متن

کلمه‌پزی متخصص نگارش متون حرفه‌ای بر پایه نیازسنجی مشتریان و تجربیات فراوان تولید و بازاریابی محتوا است.

سئو سازی

سئو یا بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو فرآیندی است که متخصصان ما در کلمه‌پزی به صورت حرفه‌ای آن را برای تک تک محتواها اعمال می‌کنند.

عناصر بصری

تمامی محتواهای تولیدی در سرار وب نیازمند عناصر بصری مانند تصویر، فیلم یا اشکال دیگر آن هستند. محتوایی کامل تحویل بگیرید.

تحویل سفارشی

اغلب وبسایت‌های امروزی از سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده می‌کنند. محتوای حرفه‌ای را در پلتفرم خودتان تحویل بگیرید.

تحقیق کلمات کلیدی

تیم حرفه‌ای کلمه‌پزی برای تمامی محتواهای شما تحقیق کلمات کلیدی را با ابزارهای مدرن انجام می‌دهد.

تحلیل رقبا

کلمه‌پزی به صورت حرفه‌ای رقبای حوزه کاری شما را تحلیل می‌کند و نقشه راهی متناسب با بازار شما ارائه می‌دهد.

ایجاد ساختار محتوا

ساختار محتوا شامل طراحی عنوان‌ها و زیرعنوان‌ها است که با توجه به نیازسنجی و تحلیل رقبا طراحی می‌شود.

یافتن منابع تخصصی

یافتن منابع از مهم‌ترین بخش‌های تولید محتوا است که در کلمه‌پزی با استفاده از شیوه‌هایی خاص انجام می‌شود.

پس از سفارش تولید محتوا چه چیزهایی را دریافت می‌کنید؟

محتوای حرفه‌ای

پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و ترتیبی برای تحویل محتوا تعیین خواهند کرد. می‌توانید در موعد مقرر محتواهای خودتان را با ویژگی‌های ذکر شده تحویل بگیرید و آنها را در کسب‌وکار خود استفاده کنید.

چک لیست و باشگاه مشتریان

به همراه دریافت سفارش‌تان، چند چک لیست تضمین کیفیت ارائه خواهند شد که نشان می‌دهند محتوا دارای چه ویژگی‌ها و مشخصه‌هایی است. همچنین یک ماه عضویت باشگاه مشتریان برای رشد کسب‌وکارتان تقدیم شما می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه

تمامی مشتریان کلمه‌پزی پس از ثبت سفارش شامل ضمانت بازگشت وجه هستند. اگر پس از تحویل محتوا از کار ما راضی نبودید، کلمه‌پزی تمامی مبلغ پرداختی را بدون هیچ پرسشی طی یک الی دو روز کاری به شما برگشت خواهد داد. با اطمینان استفاده کنید!

امکـانات کلمه‌پزی

باشگاه مشتریان

ما هر روز در باشگاه مشتریان کلمه‌پزی مطالب و دوره‌های آموزشی بی‌نظیری را منتشر می‌کنیم که به رشد کسب‌وکار شما کمک می‌کند. همچنین می‌توانید از انجمن‌های تخصصی ما در این باشگاه استفاده کنید و کسب‌وکارتان را گسترش دهید.

چک لیست کیفیت

کلمه‌پزی دقیق و منظم است. تمامی کارهایی که انجام می‌دهیم براساس چک لیست‌های مدونی که برای هر مشتری سفارشی شده است، ارائه خواهند شد. شما هم می‌توانید چک لیست محتوای خودتان را داشته باشید!

پنل تخصصی مشتریان

تمامی مشتریان ما یک پنل تخصصی با آمار و داده‌های اختصاصی دارند که به آنها کمک می‌کند، سفارش‌های خود را پیگیری و از نتایج آن اطمینان حاصل کنند. می‌توانید به راحتی مدیریت محتواهای‌تان را به ما بسپارید.

خرید بدون ریسک چیست؟

کلمه پزی تضمین می‌کند در صورت نارضایتی شما از خدمات ما، کل مبلغ پرداختی بدون هیچ پرسشی به شما برخواهد گشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد خریدهای بدون ریسک به صفحه ضمانت بازگشت وجه مراجعه کنید.

سوالات متداول

تولید محتوا چیست؟

هر کسب‌وکار دیجیتال و آنلاینی برای ریشه دواندن در فضای وب، نیازمند داشتن و‌ب‌سایت یا محلی برای تبادل اطلاعات با مخاطبان است. صرف داشتن فضای این‌چنینی نمی‌تواند مخاطبان را به سمت خود جلب کند.

از طرفی عدم جلب مخاطب، نمی‌تواند برای کسب‌وکار مشتری تولید نماید. تولید محتوا را می‌توان پایه‌ی همه‌ی تلاش‌هایی دانست که منجر به بازاریابی دیجیتال می‌شود.

تولید محتوا خود فرآیندی است که شامل بخش‌های مختلفی می‌شود‌. انجام تحقیقات، ایجاد ایده‌ی استراتژیک، سپس تبدیل این ایده‌ها به محتوایی با ارزش مسیری است که این فرآیند باید بپیماید. آنچه حاصل می‌شود و در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد، ارزش افزوده و چکیده‌ی همه‌ی اطلاعات موجود در زمینه‌ی مورد نظر است.

محتوا می‌تواند به اشکال مختلفی تولید شود. صفحات وب، وبلاگ، اینفوگرافیک، فیلم، پادکست و حتی پست‌هایی که در رسانه‌های اجتماعی بارگذاری می‌شوند از اشکال مختلف تولید محتوا هستند. هر رسانه، برای این‌که بتواند جای خود را در میان مخاطبان و کاربران نهایی پیدا کند، نیازمند تولید محتوایی جذاب در زمینه‌ی فعالیت خود است.

هر کسب و کار علاوه بر ارائه‌ی خدمات، باید تلاش کند با تولید محتوای مناسب، هم اطلاعات کاربران را افزایش دهد و هم آنان را به سمت خود جذب نماید. شاید تولید محتوا در ابتدا ساده به نظر برسد، اما قطعا کسب‌وکاری موفق است که بتواند با تولید محتوای منحصر به فرد و خلاقانه، راه خود را از سایر رقبا جدا سازد.

استفاده از ابزارهای مناسب و انواع مختلف محتوا، البته به جای خود و در وقت درست، می‌تواند مسیر شکوفایی و پیشرفت را برای هر کسب‌وکاری هموار سازد. برای رسیدن به موفقیت در مسیر بازاریابی دیجیتال، توجه به این اصل اساسی می‌تواند مانند بالی هر کسب‌وکاری، علی الخصوص کسب و کارهای نوپا را به قله‌های موفقیت سوق دهد.

تولید محتوای سئو شده چیست؟

یک محتوای سئو شده به خوبی تولید و بهینه‌سازی شده است تا موتورهای جستجو رتبه بالایی به آن دهند و از ترافیک زیاد نتایج جستجو برخوردار شود. برای تولید محتوای سئو شده و کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو باید به رعایت مواردی که در ادامه می‌آید، بپردازید. محتوای سئو شده شامل کلمات کلیدی مناسب است.

از این کلمه باید در یو آر ال، عنوان صفحه، هدینگ، پاراگراف ابتدایی و بدنه سایت استفاده کنید. پیدا کردن کلمات مرتبط با کلمه کلیدی و یا کلمات کلیدی بلند کمک می‌کند تا بتوانید از آنها در زیرشاخه‌های متن استفاده کنید. بهتر است در کنار محتواهای خود از محتوای متنی استفاده نمایید. حتی اگر محتوای شما یک پادکست و یا اینفوگراف باشد.

هر چه محتوای باکیفیت شما بلندتر باشد، نتیجه بهتری در رتبه‌بندی سئو خواهد داشت. بهینه‌سازی یک متن بلند با عناوین بالای هر بخش سبب می‌شود تا به بخش‌های مختلف هدایت شوید. از لینک‌سازی داخلی کمک بگیرید تا به سایر محتواهای مرتبط سایت متصل شوید، همچنین با کمک لینک‌های خارجی به وب‌سایت‌های دیگر نیز مرتبط باشید.

یک محتوای سئو شده باید خوانایی مناسبی داشته باشد. دارای پاراگراف‌‌ها و جملات کوتاهی داشته و از فونت‌های متنوع و بُلد برخوردار باشد. استفاده از اشکال و تصاویری که دارای عناوین و متن جایگزین هستند، کمک زیادی خواهد کرد. سعی کنید تا از داده‌های ساختار یافته استفاده کنید.

از دسته‌های مناسب در ساختار سایت استفاده کنید و این دسته‌ها را در منوی اصلی قرار دهید. در انتهای پست خود، مطالب مرتبطی قرار دهید تا بازدیدکنندگان، زمان بیشتری در سایت بمانند. برای تقویت محتوای سایتتان یک برنامه و استراتژی مناسب داشته باشید و رتبه سایت را برای کلمات کلیدی به صورت مداوم بررسی نمایید. فراموش نکنید که یک محتوای سئو شده همان چیزی است که بازدیدکنندگان سایت به دنبال آن هستند.

چگونه سفارش تولید محتوای موفقی داشته باشیم؟

تولید محتوا، فرآیندی است که هر بخش آن، پیش نیاز بخش بعدی است. اگر یک قسمت نتواند به خوبی انجام شود، به تبع آن، باقی بخش‌ها نیز به خوبی پیش نخواهند رفت. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های تولید محتوا، این است که چه کسی یا کسانی این محتوا را تولید می‌کنند. تیمی که به تولید محتوا می‌پردازد، نه تنها باید در زمینه‌ی مورد نظر تخصص داشته باشد، بلکه باید از قلمی روان نیز برخوردار باشد.

همه‌ی این‌ها در کنار اطلاعات به روزی که فرد نویسنده دارد، می‌تواند مجموعه‌ی کاملی از عواملی باشد که یک نویسنده برای تولید محتوای موفق باید داشته باشد. یکی دیگر از ارکان‌های مهم برای تولید محتوای موفق این است که خلاقیت فرد نویسنده و استراتژی محتوایی که قرار است تولید شود، در یک راستا باشد و همسویی داشته باشد.

قالبی که برای تولید محتوا انتخاب می‌کنید، باید مناسب موضوعی باشد که محتوا در آن زمینه تولید می‌شود. قالب‌ها شامل وبلاگ، پادکست، شبکه‌های اجتماعی، کتاب الکترونیک و مواردی از این قبیل می‌شود. پس از این‌که نویسنده و تولید کننده محتوا قالب مناسب محتوای خود را یافت، وقت آن است که مسیر منحصر به فرد خود را برای تولید محتوا انتخاب کند‌.

این مسیر منحصر به فرد باعث می‌شود تا موضوع در قالبی نوین ارائه شود. این محتوای منحصر به فرد است که جذابیت کار را دو برابر کرده و موفقیت آن را افزایش می‌دهد. محتوایی موفق است که نمونه‌ای نداشته باشد و مجموعه‌ای از همه‌ی نمونه‌های سابق، در قالبی نوین باشد. محتوا نه تنها باید مجموعه‌ی مطالب قبلی باشد، بلکه بیانگر فکر و ایده‌های نوین نویسنده و تولید کننده نیز باشد.

اما فراموش نکنید. فوت آخر کوزه‌گری برای تولید محتوا، تولید محتوایی است که از منظر نگارشی هیچ اشتباهی نداشته باشد. مطمئن باشید اگر این فرآیند را به درستی طی کنید، می‌توانید تولید محتوای موفقی داشته باشید.

هزینه تولید محتوا در سایت‌های مختلف چگونه است؟

تولید محتوا قطعا باید توسط افرادی انجام شود که به این حرفه و البته نوشتن بر اساس سئو مهارت کافی دارند. به همین دلیل سایت‌های مختلف تلاش می‌کنند تا در رقابتی تنگاتنگ بتوانند بهترین آثار خود را تولید کنند. یکی از عوامل رقابت، هزینه‌ای است که مشتریان باید در قبال دریافت خدمات بپردازند. اغلب سایت‌های تولید محتوا، بر اساس تعداد کلمات، محتوای خود را در اختیار مشتری قرار می‌دهند.

اکثر آن‌ها نیز پکیج‌ها و بسته‌های مختلفی ارائه می‌دهند که شامل‌ تخفیف‌های متعدد می‌شود. به عنوان مثال، سایت کلمه پزی، بسته‌های متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می‌رهد. این بسته‌ها شامل تعداد متنوعی محتوا می‌شود که هر کدام دارای تعداد مشخصی کلمه هستند.

این بسته‌ها علاوه بر این مزایا، خدمات سئو را نیز تحویل می‌دهد. سایت رایامارکتینگ نیز‌ بسته‌های متعددی پیشنهاد می‌دهد. این بسته‌ها بر اساس تعداد کلمات و البته تعداد محتوا تهیه شده است. پایه‌ی هر‌کدام از این تعداد محتوا، ۳۰۰ کلمه خواهد بود. سایت الو محتوا بر اساس تعداد کلمات برای شما محتوا تولید خواهد کرد که پایه‌ی آن، کلمه‌ای ۴۵ تومن خواهد بود. اما شهر کتاب، کلمه‌ای ۸۰ تومن با شما حساب خواهد کرد.

البته اگر چرخی در اینترنت بزنید، متوجه می‌شوید که این رقم تا ۵۰۰ تومان به ازای هر کلمه نیز‌ می‌تواند متغیر باشد. این رقم‌ بسته به عوامل‌ متعددی مانند ترجمه، سئو کاری، موضوع ساده یا تخصصی و مواردی از این دست متفاوت خواهد شد. البته این مورد را در سایت‌هایی مانند فارس محتوا بیشتر خواهید دید.

در سایت فارس محتوا، محتوای عمومی کلمه‌ای ۵۰ و محتوای تخصصی کلمه‌ای ۶۰ برای شما محاسبه خواهد شد. به هر صورت انتخاب با مشتری است که از میان سایت‌ها، با سایتی قرارداد ببندد که علاوه بر خدمات تولید محتوا، خدمات سئو کاری و مواردی از این دست را با قیمتی مناسب در اختیارشان قرار دهد.

بهترین سایت‌های تولید محتوای فارسی کدامند؟

تولید محتوا، اولین گام برای داشتن سایتی است که بتواند مخاطب را نه تنها جذب خود کند، بلکه بتواند او را پایبند‌ به خود نگه دارد. شاید به نظر برسد تولید محتوا، کاری بسیار آسان است. اما اینگونه نیست.

نوشتن مطلبی که بتواند جان تازه‌ای به سایت و در نهایت کسب و کارتان بدهد، کار هر کسی نیست. نجات یافتن از زیر بار الگوریتم‌های گوگل نیز کار چندان آسانی نیست. برخی از سایت‌ها هستند که این کار را در قبال دریافت دستمزد برای شما انجام می‌دهند. آن‌ها به خوبی می‌دانند که چه محتوایی باید بنویسند که هم مخاطبانتان را به خود جذب کنند، هم بتواند رتبه‌ی گوگل سایت شما را بالاتر ببرد.

کافی است کمی در اینترنت جستجو کنید تا با خیل عظیم این سایت‌ها روبرو شوید. اما کدام سایت‌ها محتوای بهتری تولید می‌کنند؟ کلمه پزی: یکی از پیشروترین سایت‌ها در این زمینه سایت کلمه پزی است که به شما کمک می‌کند حرفه‌ای‌ترین محتوا را بر اساس نیاز مشتریان و مخاطبانتان در سایت بارگذاری کنید.

این گروه نه تنها محتوای سایت و وبلاگ، بلکه محتوای شبکه‌های اجتماعی شما را مطابق نیازهای گوگل، سئو می‌کنند. کارلنسر: اگر عنوان بهترین سایت تولید محتوا را سرچ کنید، کارلنسر جزو پنج گزینه‌ی اول خواهد بود. این سایت با همکاری فریلنسرها و آزادکارها، می‌تواند خدمات تولید محتوا و سئوی سایت شما را انجام دهد. تولید محتوا برای انواع شبکه‌ها و سایت‌ها در کنار طراحی گرافیک، از انواع خدمات این سایت است.

البته تعدد سایت‌های تولید محتوا بسیار زیاد است. فارس‌محتوا، رایا مارکتینگ، الو محتوا و مواردی از این دست می‌توانند به شما کمک کنند که سایت خود را راه بیندازید. انتخاب با شماست. مناسب‌ترین گزینه را می‌توانید انتخاب کنید.

استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
ترندهای اجتماعی ۲۰۲۱
فرصت‌های اجتماعی را بهتر کشف کنید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
پیمایش به بالا
× پشتیبانی آنلاین