بسته انحصاری تولید محتوا

بسته انحصاری تولید محتوا

با محتواهای دلخواه، قدرت بازاریابی را در دستان‌تان بگیرید!

قیمت را تعیین کنید!

درباره بسته انحصاری

خلاقیت محتوا در دستان شماست!

برخی از صاحبان کسب‌وکارها علاقه‌مند هستند به طور مستقیم بر روی فرآیند بازاریابی با جزئیات کامل نظارت داشته باشند تا بتوانند تک تک موارد کار را کنترل کنند.

شخصی‌سازی فرآیند بازاریابی و تولید محتوا می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند مزیت‌های رقابتی خود را بهتر به مشتریان‌شان نشان دهند و ارتباط بهتری با آنها برقرار کنند. اغلب شخصی‌سازی‌های حوزه تولید محتوا مربوط به شیوه تهیه و نوع توزیع محتوا است.

هر کسب‌وکاری بسته به بازار موجود خودش می‌تواند از انواع مختلف محتوا در پلتفرم‌های متفاوتی استفاده کند. مثلا برای کسب‌وکارهای که به کسب‌وکارهای دیگر خدمات ارائه می‌دهند پلتفرم لینکدین سودآور است در صورتی که اینستاگرام بازدهی پایین‌تری دارد.

اگر می‌خواهید خلاقیت خود را بکار بگیرید و روی جزئیات فرآیند بازاریابی و تولید محتوا کنترل داشته باشید،‌ پیشنهاد می‌کنیم حتما بسته انحصاری تولید محتوا را امتحان کنید. هر محتوا بسته به نظر شما آماده خواهد شد.

این بسته شامل تمامی خدمات کلمه پزی بسته به نیاز شماست؛ تحقیق کلمات کلیدی، تحلیل رقبا، ساختار محتوای اختصاصی، سئو، استفاده از عناصر بصری، اجرا بر روی پلتفرم‌های مختلف سایت و شبکه‌های اجتماعی.

ویژگی‌های بسته انحصاری

 محتوای سفارشی سازی شده طبق نیاز شما

نگارش حرفه‌ای متن

کلمه پزی متخصص نگارش متون حرفه‌ای بر پایه نیازسنجی مشتریان و تجربیات فراوان تولید و بازاریابی محتوا است.

سئو سازی

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جست‌وجو فرآیندی است که متخصصان ما در کلمه پزی به صورت حرفه‌ای آن را برای تک تک محتواها اعمال می‌کنند.

عناصر بصری

تمامی محتواهای تولیدی در سرار وب نیازمند عناصر بصری مانند تصویر، فیلم یا اشکال دیگر آن هستند. محتوایی کامل تحویل بگیرید.

تحویل سفارشی

اغلب وبسایت‌های امروزی از سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده می‌کنند. محتوای آسمان خراش را در پلتفرم خودتان تحویل بگیرید.

تحقیق کلمات کلیدی

تیم حرفه‌ای کلمه‌پزی برای تمامی محتواهای شما تحقیق کلمات کلیدی را با ابزارهای مدرن انجام می‌دهد.

تحلیل رقبا

کلمه پزی به صورت حرفه‌ای رقبای حوزه کاری شما را تحلیل می‌کند و نقشه راهی متناسب با بازار شما ارائه می‌دهد.

ایجاد ساختار محتوا

ساختار محتوا شامل طراحی عنوان‌ها و زیرعنوان‌ها است که با توجه به نیازسنجی و تحلیل رقبا طراحی می‌شود.

یافتن منابع تخصصی

یافتن منابع از مهم‌ترین بخش‌های تولید محتوا است که در کلمه پزی با استفاده از شیوه‌هایی خاص انجام می‌شود.

پس از خرید بسته ویژه تولید محتوا چه چیزهایی را دریافت می‌کنید؟

۵ عدد محتوای آسمان خراش

پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و ترتیبی برای تحویل محتوا تعیین خواهند کرد. می‌توانید در موعد مقرر محتواهای خودتان را با ویژگی‌های ذکر شده تحویل بگیرید و آنها را در کسب‌وکار خود استفاده کنید.

چک لیست و باشگاه مشتریان

به همراه دریافت سفارش‌تان، چند چک لیست تضمین کیفیت ارائه خواهند شد که نشان می‌دهند محتوا دارای چه ویژگی‌ها و مشخصه‌هایی است. همچنین یک ماه عضویت باشگاه مشتریان برای رشد کسب‌وکارتان تقدیم شما می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه

تمامی مشتریان کلمه پزی پس از ثبت سفارش شامل ضمانت بازگشت وجه هستند. اگر پس از تحویل محتوا از کار ما راضی نبودید، کلمه پزی تمامی مبلغ پرداختی را بدون هیچ پرسشی طی یک الی دو روز کاری به شما برگشت خواهد داد. با اطمینان استفاده کنید!

برآورد قیمت

خرید بدون ریسک چیست؟

کلمه پزی تضمین می‌کند در صورت نارضایتی شما از خدمات ما، کل مبلغ پرداختی بدون هیچ پرسشی به شما برخواهد گشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد خریدهای بدون ریسک به صفحه ضمانت بازگشت وجه مراجعه کنید.

سفارش محتوای انحصاری

لطفا برای سفارش‌های انحصاری فرم زیر را به دقت پر کرده و اطلاعات لازم را وارد کنید. توجه کنید که پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
ترندهای اجتماعی ۲۰۲۱
فرصت‌های اجتماعی را بهتر کشف کنید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
به بالای صفحه بردن