محتوای آموزشی ویژه

عضویت ویژه

بازاریابی دیجیتال را حرفه‌ای آموزش ببینید!

39 هزار تومان ماهانه

درباره عضویت ویژه

آموزش تنها سلاحی است که می‌توان با آن دنیا را تغییر داد!

هر کسب‌وکاری اگر بخواهد در دنیای پیچیده و چابک فعلی رشد کند و رشد خود را به طور پایدار حفظ کند، نیازمند آموزش مداوم از هر طریق ممکن است. کلمه پزی باور دارد که تمامی کسب‌وکارهای ایرانی باید هر روز درباره کسب‌وکار خودشان و بازاریابی مطالعه کنند. بازاریابی مهمترین مهارتی است که تمامی افراد سازمان باید آن را فرا گیرند تا بتوانند کسب‌وکار را ارتقا داده و آن را در سطوح بالا حفظ کنند. عضویت ویژه کلمه پزی فرصت بسیار مناسبی است تا هر روز دانش بازاریابی خودتان را ارتقا دهید و از ابزارهای حوزه دیجیتال برای رشد کسب‌وکارتان بهره ببرید. این عضویت بخشی از باشگاه مشتریان کلمه پزی است که به تمامی مشتریان ما به طور رایگان تقدیم خواهد شد. اگر تا به حال از محصولات ما استفاده نکرده‌اید ولی علاقه‌مندید آموزش‌های بازاریابی را دنبال کنید، فرصت مناسب الان است.  

پس از خرید عضویت ویژه چه چیزهایی را دریافت می‌کنید؟

یک ماه دسترسی کامل

کلمه پزی هر روز آموزش‌های بروزی را برای پیشرفت بازاریابی منتشر می‌کند که برای همگان قابل دسترس نیستند. با این عضویت می‌تواند به راحتی به تمامی محتواها و آموزش‌های بازاریابی کلمه پزی دسترسی داشته باشید.

دوره‌های آموزشی

دوره‌های صوتی و تصویری بسیار زیادی هر روزه در کلمه پزی قرار می‌گیرد که شما می‌توانید به راحتی از آنها استفاده کرده و در دستگاه خودتان آنها را ذخیره کنید. با این کار می‌توانید هر لحظه که اراده کنید به آنها دسترسی داشته باشید.

کتاب‌های الکترونیکی

امروزه کتاب‌های بسیار زیادی فقط به صورت الکترونیکی منتشر می‌شوند و خوانندگان بسیار زیادی دارند. کلمه پزی هرچند وقت یکبار کتاب‌های خوبی را منتشر می‌کند که می‌توانید از آنها برای ارتقا دانش بازاریابی خود استفاده کنید.

استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
ترندهای اجتماعی ۲۰۲۱
فرصت‌های اجتماعی را بهتر کشف کنید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
به بالای صفحه بردن