اگر می‌توانید 6 میلیون تومان ماهانه روی سایت‌تان سرمایه گذاری کنید این صفحه را بخوانید!

اگر اینگونه نیست! این صفحه را ببندید. قطعا مناسب شما نیست. ولی اگر سایت‌تان دچار رکود شده، بازدیدکننده کافی ندارید، کسی اصلا سایت‌تان را نگاه هم نمی‌کند و رتبه خوبی هم در صفحات جست‌وجوی گوگل ندارد، دقیقا جای درستی هستید!

5,259

کلمه کلیدی توسط کلمه پزی در صفحه اول جست‌وجوی گوگل قرار دارند.

963

محتوا توسط کلمه پزی در سایت‌های مختلف منتشر شده است.

13

مشتری راضی از خدمات کلمه پزی استفاده می‌کنند.

شاید تا به حال چندین راه مختلف برای بهبود سایت‌تان و فروش آنلاین را بررسی و پیاده سازی کردید ولی نتیجه کافی نگرفتید.

هر جایی که رفتید به شما گفتند که باید کسب‌وکارتان را آنلاین کنید چون خیلی خیلی درآمد دارد! دقیقا درست گفته‌اند اما به شرط اینکه:

شما راهش را بلد باشید، تیم خوبی برای مدیریت بازاریابی داشته باشید و کارها را منظم انجام دهید!

داشتن دانش کافی و لازم، جمع کردن نیرونی انسانی بسیار حرفه‌ای و مدیریت کردن بازاریابی قطعا برای شما کار آسانی نیست!

علاقه‌مندم به این فرآیند بازاریابی محتوا بگویم!

بازاریابی محتوا شامل دو بخش اساسی می‌شود:

1. تولید محتوا

2. ترویج محتوا

از این زاویه بازاریابی محتوا خیلی ساده است اما هنگامی که وارد جزئیات کار می‌شوید این کار چندان ساده هم به نظر نمی‌رسد.

تولید محتوا کاری پیوسته است و باید دائما انجام شود. همچنین باید منظم و طبق برنامه‌ی خاصی باشد که از تحقیقات بازار و کلمات کلیدی شروع می‌شود و به انتشار محتوا و بازنگری مجدد می‌انجامد. اینجا به برنامه منظم توجه کنید.

همچنین برای ترویج محتوا باید کانال‌های بازاریابی که مهم‌ترین آنها سئو، شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات آنلاین هستند را به درستی بشناسید.

این بخش بسیار تخصصی است و باید حتما از افراد فنی کمک بگیرید.

اما راه حل ویژه شما چیست؟

چگونه می‌توانید از سایت‌تان درآمد کسب کنید و بازدیدکننده بیشتری داشته باشید؟

وبسایت «خانه مکالمه» یک مثال عالی از رشد یک سایت حرفه‌ای است. دقیقا همان چیزی که شما دنبالش هستید!

سایت «خانه مکالمه» از صفر شروع کرده و پس از یک سال، الان روزانه بین 130 تا 150 بازدیدکننده روزانه دارد.

همچنین روزانه حدود 11 هزار نفر وبسایت خانه مکالمه را در صفحات جست‌وجوی گوگل می‌بینند.

خانه مکالمه چگونه به اینجا رسید؟

با بازاریابی محتوا. یک برنامه دقیق تولید محتوا، انتشار محتوا، توزیع محتوا و یک برنامه دقیق ترویج محتوا، حضور در شبکه‌های اجتماعی، سئو حرفه‌ای و تبلیغات آنلاین.

وبسایت خانه مکالمه

همینطور که در تصویر بالا می‌بینید خانه مکالمه در روزهای نخست تنها حدود روزانه 5 کلیک از گوگل دریافت کرده ولی الان به جایی رسیده است که حدود 130 کلیک روزانه از گوگل دریافت می‌کند! این یک رشد عالی و چشمگیر است.

همچنین این وبسایت برای حدود 643 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل است.

اگر شما هم می‌خواهید مسیر سایت خانه مکالمه را طی کنید، دقیقا می‌توانید این وبسایت را الگو قرار داده و به کلمه پزی اعتماد کنید.

همین الان سفارش دهید!

می‌دانیم که اغلب کسب‌وکارها در وضعیت اقتصادی فعلی دچار رکود هستند. خدمات بازاریابی محتوای کلمه پزی می‌تواند کسب‌وکارتان را از رکود خارج کند.

چرا تنها دو سایت؟

همانطور که می‌دانید هنگامی که در حال ارائه خدمات هستیم مجبوریم نیروی انسانی متخصص را درگیر فعالیت‌ها کنیم و روی پروژه‌های‌مان وقت بگذاریم.

ارائه خدمات مانند ارائه محصولات نیست و نمی‌توان آنها را به همه عرضه کرد.

به همین دلیل کلمه پزی فعلا تنها ظرفیت پذیرش 2 مشتری جدید را دارد.

اگر این صفحه را زمانی مطالعه می‌کنید که ظرفیت ما تکمیل شده است، می‌توانید در انتهای صفحه شماره تماس‌تان را برای ما ارسال کنید تا شما را در لیست انتظار کلمه پزی قرار دهیم.

تمامی تلاش‌مان را خواهیم کرد که خدمات‌مان را گسترش دهیم تا شما هم بتوانید از این فرصت بی‌نظیر استفاده کنید.

 

تنها خدمات دهنده نیستیم!

کلمه پزی باور دارد هر کسب‌وکاری توسط رهبر آن کسب‌وکار رشد می‌کند. پس نیاز است در کنار خدماتی که هر کسب‌وکاری دریافت می‌کند، نیروی انسانی آن هم آموزش‌های حرفه‌ای ببینند تا بتوانند به رشد آن کمک کنند. کلمه پزی هر هفته یک ویدئوی آموزشی حرفه‌ای در زمینه بازاریابی و کسب‌وکار برای شما تهیه می‌کند تا سکوی پرتابی برای موفقیت‌های شما باشد.

تنها تولیدکننده محتوا نیستیم!

کلمه پزی تنها خدمات تولید محتوا ارائه نمی‌دهد بلکه تلاش می‌کند با راهکارهای بازاریابی محتوای همه جانبه، کسب‌وکار شما را رشد دهد. این خدمات شامل پشتیبانی فنی سایت، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات آنلاین و هر نوع کمپینی بازاریابی می‌شود که در فضای آنلاین قابل اجرا است. تمامی تلاش ما در جهت رشد کسب‌وکار شما با استفاده از راهکارهای بازاریابی است.

 

قدم بعدی چیست؟

همین الان به راحتی می‌توانید سفارش‌تان را در کلمه پزی ثبت کنید. هرچه سریعتر سفارش خود را انجام دهید قطعا مطمئن خواهید بود که می‌توانید از خدمات کلمه پزی استفاده کنید. برای تهیه خدمات بازاریابی محتوای کلمه پزی روی دکمه زیر کلیک کنید.

اگر نخرم چی میشه؟

سال 1389 من (یعنی سعید حسنی) وبسایت دانلود نرم افزاری راه اندازی کردم که پس از حدود 6 ماه، روزانه حدود 500 بازدیدکننده داشت. آن زمان یک بچه دبیرستانی بودم و درک درستی از بازاریابی محتوا و کسب‌وکارهای آنلاین نداشتم. پس از مدتی کارم را رها کردم و دنبال درسم رفتم (غلط کردم غلط!).

 پس از 11 سال از آن ماجراهای هیجان انگیز حالا که به کارهایم نگاه می‌کنم، کمبود یک مشاور و راهنمای خوب در زندگی خودم را احساس می‌کنم. کسی نبود به من بگوید چگونه باید از مهارتم به بهترین نحو استفاده کنم.

آن مسیر عالی بود ولی کسی نبود من را در مسیر خودم نگه دارد. من به راحتی منحرف شدم و کل داستان را باختم. همان سال‌ها بود که بسیار از کسب‌وکارهای آنلاینی که امروز نام بزرگی دارند شکل گرفتند.

من می‌توانستم یکی از آنها باشم اما تصمیم درستی نگرفتم.

شما هم ممکن است چند سال دیگر افسوسی که پس از 11 سال می‌خورم را به یادآورید که با خودم می‌گویم کاش مسیرم را ادامه می‌دادم.

به هر حال اگر بازاریابی محتوا را انتخاب نکنید (چه خدمات کلمه پزی یا هر موسسه دیگری) چندین سال آینده قطعا از فرصت‌هایی که می‌توانستید داشته باشید ولی ندارید، پشیمان خواهید شد.

 

سوالات متداول

ظرفیت تمام شده است. چیکار کنم؟

به پایین همین صفحه بروید و شماره‌ی تماس‌تان را برای ما بفرستید. شما را در لیست انتظار خدمات کلمه پزی قرار خواهیم داد و تلاش می‌کنیم به زودی این خدمات را برای شما هم فراهم کنیم.

اگر روش شما جواب نداد چی؟

همانطور که می‌دانید ما برای تمامی خدمات‌مان ساعت‌های زیادی انرژی صرف می‌کنیم (دقیقا 176 ساعت ماهانه) و بازگشت وجه خدمات انجام شده بسیار کار سختی است. اما کلمه پزی تصمیم گرفته است که در صورت ناراضی بودن شما تمامی مبلغ را به شما برگرداند (لطفا ما را امتحان نکنید!). همچنین اگر از خدمات ما راضی نبودید می‌توانیم یک ماه رایگان جهت تولید محتوای حرفه‌ای در خدمت شما باشیم. می‌توانید از بین این دو گزینه یک مورد را انتخاب کنید. توجه کنید که ضمانت بازگشت وجه تنها یک مرتبه برای هر سایت (فرد یا موسسه‌ای) مقدور است.

نتوانستم مبلغ را آنلاین پرداخت کنم. چیکار کنم؟

اگر در پرداخت آنلاین وجه مشکی به وجود آمد می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما مشکل‌تان را به ما بگویید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای رفع مشکل به وجود آمده با شما تماس خواهند گرفت.

چگونه جزئیات بیشتری در مورد خدمات شما بدانم؟

اگر نیازمند جزئیات بیشتری در مورد خدمات بازاریابی محتوای کلمه پزی هستید، به راحتی می‌توانید در انتهای صفحه شماره‌ی تماس‌تان را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و جزئیات بیشتری را برای شما شرح خواهند داد.

می‌خواهم با من تماس بگیرید
ممکن است بخواهید جزئیات بیشتری در مورد خدمات کلمه پزی بدانید یا شاید مشکلی در روند ثبت سفارش داشته‌اید. لطفا شماره تماس‌تان را در فرم زیر وارد کرده تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم
می‌خواهم با من تماس بگیرید
ممکن است بخواهید جزئیات بیشتری در مورد خدمات کلمه پزی بدانید یا شاید مشکلی در روند ثبت سفارش داشته‌اید. لطفا شماره تماس‌تان را در فرم زیر وارد کرده تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
ترندهای اجتماعی ۲۰۲۱
فرصت‌های اجتماعی را بهتر کشف کنید
استراتژی‌های بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا را حرفه‌ای یاد بگیرید
به بالای صفحه بردن