بررسی دستی سایت توسط گوگل

بررسی دستی سایت توسط گوگل چگونه انجام می‌شود؟

برای بررسی دستی سایت توسط گوگل از الگوریتم‌هایی استفاده می‌شود. این الگوریتم‌ها به صورت مستمر توسط گوگل در حال بروزرسانی هستند. یکی از روش‌هایی که گوگل برای بهبود این الگوریتم‌ها از آن استفاده می‌کند، ارزیاب‌های کیفی جستجو (search quality raters) هستند. برای این که بدانید سایت شما در حال بررسی است یا نه بهتر است از سیستم تحلیل‌گر گوگل (Google Analytics) استفاده کنید. در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم.
4 ژانویه 2021
در مطلب «بررسی دستی سایت توسط گوگل چگونه انجام می‌شود؟» می‌خوانید:

آیا می‌دانید گوگل بر اساس کلمه کلیدی، چگونه وب‌سایت‌ها را در رده‌های ۱، ۲ و ۳ رتبه‌بندی می‌کند؟

خب، به منظور بررسی دستی سایت توسط گوگل از یک الگوریتم استفاده می‌شود، اما همانطور که می‌دانید الگوریتم‌ها اساساً کامل نیستند به همین علت گوگل دائماً در حال بهبود این روند است. یکی از راه‌هایی که آنها سعی می‌کنند با استفاده از آن الگوریتم خود را بهبود بخشند، ارزیاب‌های کیفی جستجو (search quality raters) هستند.

ارزیاب کیفی جستجو چیست؟

گوگل می‌داند که همیشه می‌توانند نتایج جستجوی خود را بهتر کنند و یکی از این راه‌ها این است که انسان‌ها برای هر کلمه کلیدی فهرستی ایجاد کنند. بنابراین، در سراسر جهان افرادی هستند که بررسی دستی سایت توسط گوگل را انجام می‌دهند. این افراد وب‌سایت‌ها را بر اساس این دستورالعمل‌ها بررسی می‌کنند.

اگرچه، بررسی دستی سایت توسط گوگل روش طولانی و گسترده‌ای است اما نکته مهمی که در رابطه با این روش وجود دارد این است که ارزیاب‌های کیفی جستجو نمی‌توانند به طور مستقیم بر روی رتبه‌بندی سایت‌ها تاثیر بگذارند، در عوض آنها به مهندسانی که الگوریتم‌ها را کدگذاری می‌کنند بازخوردی می‌دهند تا بتوانند آن را در جهتی بسازند که مرتبط با جستجو باشد.

محتوای ویژه کلمه پزی

این محتوا و مجموعه‌ آموزش‌های ویژه تنها برای مشتریان یا کاربران ویژه کلمه پزی در نظر گرفته شده‌اند.

برای خواندن ادامه مقاله وارد شوید یا هم اکنون به خانواده بزرگ کلمه پزی بپیوندید و آموزش‌های حرفه‌ای دریافت کنید.

همچنین می‌توانید با خرید از کلمه پزی، اشتراک ویژه کلمه پزی را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن